Туры по Европе
 
 

развернуть | свернуть

   
Туры в Европу  Про фирму
Туры по Европе  Контакт
Тури по Европе  Запрос
Туроператор по Украине и Европе  Регистрация
Туры по Европе  Отзывы
Туры по Европе  Договор
 


Однодневная єкскурсия: Свято-Успенская Почаевская Лавра и озеро Святой Анны Туры по Украине » Туры для индивидуалов » Гарантированные туры со Львова
Однодневная єкскурсия:
Свято-Успенская Почаевская Лавра и озеро Святой Анны
 
Дата поведення:
Однодневная єкскурсия: Свято-Успенская Почаевская Лавра и озеро Святой Анны Однодневная єкскурсия: Свято-Успенская Почаевская Лавра и озеро Святой Анны Однодневная єкскурсия: Свято-Успенская Почаевская Лавра и озеро Святой Анны

Почаевская лавра – одно из величественных в Украине мест паломничества
одне з величних в Україні місць прощі на Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня) і преподобного Йова (10 вересня). До її святинь належать: слід стопи Матері Божої з джерелом цілющої води, її чудотворна ікона, мощі преподобних Іова, Амфілохія. Споруди Свято-Успенської Почаївської лаври: Свято-Успенський собор, Троїцький собор, Собор Преображення Господнього, келії, Архієрейський дім, дзвінниця висотою 65м, надбрамний корпус.
 
Переїзд до озера Святої Анни. На околиці с. Онишківці над цілющим джерелом у 90-х роках минулого століття зведено православну обитель – скит Праведної Анни. На цьому місці в давнину стояла дерев’яна церква. Під час одного з нападів татар вона пішла під землю разом з людьми, які в ній заховались. Згодом тут забило джерело, вода якого стала для людей порятунком від багатьох хвороб. Температура води постійно тримається +9 градусів.
Для відвідування Почаївської Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці.
 
Вартість програми: 400 грн./дорослий, 350 грн/дитина до 16 років.
У вартість включено: транспортне забезпечення; супровід та екскурсійне обслуговування;
Додаткова оплата: вхідні квитки

За додаткову оплату можлива екскурсія до Свято-Духівського Скиту. 
Неподалік від м. Почаєва, а саме в трьох кілометрах на схід, у мальовничому лісі, на високій горі знаходиться древній Свято-Духівський монастир-Скит. За переказами, його було засновано преподобним Мефодієм ще в ХIII столітті. Піднявшись на гору Вас зустрічає вратарна церква Онуфрія Великого. На просторому, рівному майданчику стоїть струнка кам'яна церква Серафима Саровського, а над нею вознісся куполами до Небес храм Святого Духа. Головна реліквія – ланцюг з хрестом Святого Миколи Стовпника. Далі Церква Всіх Святих і колодязь, глибина якого 107 м. Усі споруди цього порівняно невеличкого монастиря, підпорядкованого Почаївській Лаврі, побудовані в неоруському стилі.
 
Заказать поездку у Офит Сервис Заказать   Регистрация Партнеров Регистрация Партнеров
Тури по Европе
     
  Туры по Украине - © Туроператор Офит-Сервис  

 
ВходЛогин:
 
Пароль:
 
       
 
Напомнить пароль?