Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


9 травня: День Перемоги в Грузії Вся Грузія » Гарантовані тури
9 травня: День Перемоги в Грузії (8 днів, 7 ночей)
04.05 – 11.05
 
1 день (04.05): Кутаїсі Тбілісі
Прибуття в Кутаїсі. Зустріч з представником фірми. Переїзд в Тбілісі. Поселення в готель. Нічліг.

9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії
   
2 день (05.05): Тбілісі
Сніданок. Екскурсія по Тбілісі.
«Старе місто» – історичний центр Тбілісі, знаходиться у підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Практично всі будівлі Старого міста – історичні або культурні пам'ятники. Тут цілодобово бурлить життя, гуляють по одинці або групами туристи, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують сувеніри, зустрічаються закохані у вежі з годинником, яка недавно побудована режисером театру маріонеток Резо Габриадзе.
Тбілісі, одне з небагатьох місць в світі, де в Старому Місті поруч мирно співіснують православний храм, католицький собор, синагога і мечеть. Під час екскурсії відвідаємо Метехську церкву (V ст.), Собор Сіоні (VІ-VІІ ст.), фортецю Нарікала (IV ст.), Анчисхатську базиліку Різдва Діви Марії, найстарішу із збережених, Собор Святої Трійці, храмовий комплекс Цмінда Самеба - головний кафедральний собор грузинської православної церкви. Нічліг.
 
9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії
 
3 день (06.05): Тбілісі
Сніданок. Вільний день. Нічліг.
Пропонуємо факультативні програми на вибір.
 
4 день (07.05): Тбілісі
Сніданок. Вільний день.
Можливість самостійно прогулятися по Мосту світу , Старому місту , поднятся на підйомнику в Фортеця Нарікала і побачити місто з висоти пташиного польоту , відвідати Золоту скарбницю в Національному музеї Грузії та інші постійні виставки в Національному музеї, погуляти на проспекті Руставелі.
Пропонуємо екскурсію в етнографічний музей під відкритим небом , що займає площу 52 га . У якому представлені 14 етнографічних зон: Картлі , Самегрело , Аджара , Абхазія , Сванеті , Хевсуреті , Кахеті , Месхеті , Джавахеті , Гурія , Імереті , Рача , Лечхумі і Осеті . Разом з архітектурними пам'ятниками в музеї виставлені етнографічні матеріали - різні види знарядь , текстилю та кераміки. У музеї так само виставлена ??базиліка Сіоні V- VI століть , а так само багата колекція могильних каменів з рельєфними зображеннями.
Можливість самостійно прогулятися по Мосту світу, Старому місту, піднятся на підйомнику в Фортецю Нарікала і побачити місто з висоти пташиного польоту, відвідати Золоту скарбницю в Національному музеї Грузії та інші постійні виставки в Національному музеї, погуляти по проспекту Руставелі.
Пропонуємо екскурсію в етнографічний музей під відкритим небом, що займає площу 52 га. У якому представлені 14 етнографічних зон: Картлі, Самегрело, Аджара, Абхазія, Сванеті, Хевсуреті, Кахеті, Месхеті, Джавахеті, Гурія, Імереті, Рача, Лечхумі і Осеті. Разом з архітектурними пам'ятниками в музеї виставлені етнографічні матеріали - різні види знарядь текстилю та кераміки. У музеї так само виставлена базиліка Сіоні V-VI століть, а також багата колекція могильних каменів з рельєфними зображеннями. Нічліг.
  
9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії
   
5 день (08.05): Тбілісі
Сніданок. Вільний день. Нічліг.
Пропонуємо факультативні програми на вибір.
        
6 день (09.05): Тбілісі – Мцхета Горі – Тбілісі
9 травня: День Перемоги.
Сніданок. Переїзд в Горі. По дорозі екскурсія по древній столиці Грузії Мцхеті – місту-музею, внесеному до числа пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідання кафедрального Собору Свєтіцховелі (1010-1029 рр.). В основі собору похована одна з головних християнських святинь хітон Господній, а також місце поховання багатьох грузинських царів. Тут же знаходитися частина життєдайного стовпа. Відвідування монастиря Самтавро - де цілий рік росте, квітне і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила і проповідувала свята Ніно - просвітителька, перша проповідниця християнства в Грузії. Усередині знаходиться чудотворна ікона Іверської Божой матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Міріана і цариці Нани, мощі св. Абібоса Некреского, св. Шіо Мгвімського. Відвідування храму - монастиря Джварі ( VI ст.). Далі екскурсія в музей Сталіна в Горі. Музей складається з трьох блоків: самого музею, будинку і особистого залізничного вагона Сталіна. Повернення в Тбілсі. Гуляння в Парку Ваке біля меморіалу Вічного вогню і могили Невідомого солдата, де в День Перемоги збирається практично все місто - ветерани і молодь міста. Святкова вечеря за додаткову оплату. Нічліг.
   
9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії 9 травня: День Перемоги в Грузії
    
7 день (10.05): Тбілісі – Кутаїсі
Сніданок. Переїзд в Кутаїсі, поселення в готель. Нічліг.
  
8 день (11.05): Кутаїсі
Сніданок. Трансфер в аеропорт.
  
Вартість тура в доларах з ос.
Тур Ціна Доплата за одномісне розміщення
Готель 3* 681 $ 235 $
Готель 4* 920 $ 425 $

Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
 
У вартість включено:
  • Розміщення в готелі 3*: 6 ночей в Тбілісі і 1 ніч в Кутаїсі, стандартні двомісні номери зі сніданками;
  • Екскурсії по програмі з гідом;
  • Вхідні квитки в музей Сталіна;
  • Транспортне обслуговування згідно програми.
У вартість не включено:
  • Авіапереліт;
  • Особисті витрати;
  • Святкова вечеря.
Факультативні програми від 6 ос.:
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине