Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!

Свята у Львові / День закоханих

ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!

(12.02-14.02.2022)
  
ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!
  
Запрошуємо відсвяткувати у Львові
день Святого Валентина і побувати в храмі,
де зберігаються мощі Святого Валентина.

12.02 
Вас зустріне на вокзалі представник нашої туристичної фірми, проведе Вас до машини і доставить в готель. Поселення в готель (згідно правил готелю).  Після поселення – Ви підете в старовинний центр Львова, де екскурсовод проведе Вам захоплюючу екскурсію, ознайомить із історичними і архітектурними пам'ятниками міста. Площа Ринок – серце старого міста, бере свій початок з 14 ст., де всі 44 будинки і міська Ратуша – пам'ятники архітектури. Італійський дворик*, перлина площі – Латинський собор на будівництво якого знадобилося майже 100 років, каплиця Боїмів і кампіанів – усипальниця багатих міщан, Аптека-музей* – найстаріша із Львівських аптек, Вірменський собор, ансамбль Успенської церкви, Домініканський собор – один із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Бернардинський собор, Королівський і міський Арсенали, Порохова вежа, фрагменти стін.
Вільний час: Львів'ян та гостей міста запрошують на свято шоколаду, яке відбудеться у Палаці Мистцецта з 14 по 17 лютого. На відвідувачів Національного Свята Шоколаду очікує традиційний Шоколадний ярмарок, майстер-класи від професійних шоколатьє та створення шоколадних скульптур. Для маленьких відвідувачів шоколадного фестивалю працюватиме «Дитяча шоколадна країна». Також гостей Свята вражатимуть «шоколадними» мистецькими інсталяціями: 5-метровим шоколадним млином, гігантською 9-метровою шоколадною коробкою цукерок. На найсолодшому святі країни будуть тільки найсолодші емоції та враження! Тож не пропустіть можливість посмакувати справжнім шоколадом та відзначити свято разом із старовинним містом!    
Вільний час. Запрошуємо гостей міста на Свято Шоколаду з 12.02 по 15.02. Свято Шоколаду у Львові – справжня знахідка для любителів цього смаколика. На святі можна буде не лише спробувати та придбати різні види шоколаду, а й дізнатись про його історію, виготовлення, взяти участь у різноманітних воркшопах та просто чудово провести час. А також, можна замовити романтичну вечерю в одному з численних ресторанів міста.

ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!

13.02. 
Сніданок. Оглядова автобусна екскурсія по місту поєднує в собі огляд пам'яток архітектури, якими Львів збагатився під час перебування під владою Австрії та Польщі. Польська влада прагнули зробити місто більш «європейським», а тому центр міста перенесли на територію сьогоднішньої площі Ринок У цей період збудовано багато прекрасних храмів .. Австрійці зруйнували окови міських стін, вийшли за межі старого міста і створили розкішний столичний європейський Львів. Це костел Ольги-Єлизавети - пам'ятник неоготики, собор Св. Юра - шедевр бароко, «Львівська Політехніка» - один з перших технічних вузів Східної Європи, костел Марії Магдалени, де знаходиться один з найстаріших органів Східної Європи, Відвідування Личаківського кладовища (40 грн / дор., 30 грн / дит.) - історико-культурного заповідника та Замкова гора - місце народження міста Львова.Вільний час. За бажанням, пропонуємо підземелля древнього Львова: екскурсія підземеллями Домініканського монастиря, церкви Преображення і костелу Єзуїтів.
Ви зможете провести час до від'  їзду, здійснюючи прогулянку по старовинному Львову, насолоджуючись відомими львівськими солодощами і кавою в одній із «кав'ярень» або «цукерень», а також спробувати «еліксир богів» в першій в Україні Майстерні шоколаду. А ще можете відвідати Музей пивоваріння, розташований на території відомої Львівської пивоварні, музей-аптеку, органний концерт, а також відомі ресторани: Лівий берег, Криївка, Гасова лямпа, Мазох-кафе....
 
ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! 

14.02.
Сніданок. Звільнення номерів. Пропонуємо (за доплату) виїзна екскурсія в Кульчиці - Самбір - Лаврів, 
Кульчиці  - екскурсія етнографічним музеєм та смакування кави в кав’ярні Юрія Кульчицького; Самбір - чудове древнє бойківське місто здивує вас ошатною площею Ринок з Ратушею, на яку можна піднятися і оглянути чудові панорами міста та Прикарпаття, костелом Усікновення голови Івана Христителя ХVІ ст., органним залом, в якому відлуння триває 16 секунд, церквою Різдва Богородиці ХVІІІ ст., в якій знаходиться чудотворна ікона Матері Божої та мощі святого Валентина, відвідання музею “Бойківщина”, огляд зоопарку “Білаки”; заїзд в Ваньовичі (обід унікальною стравою «мокрі деруни»); Лаврів - огляд монастиря. Лаврівський Василіянський монастир є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні (1270р.) в ньому найбільш ймовірно похований князь Лев, в честь якого назване місто Львів, набирання джерельної води. Повернення до Львова бл. 21:00.  
 
Кожній парі – подарунок!  
 
Рекомендуємо відвідати:  музей старовинної зброї «Арсенал», музей-аптека, Картинна галерея, Історичний музей і Італійський дворик, музей пивоваріння.
 
Готель
Вартість програми, грн/від особи
Соната 3*, номер бізнес комфорт
2920
Дністер 4*, номер класичний
3780
Євроготель 3*, номер стандарт
3770
Жорж 3*, номер стандарт
3920
Гетьман 3*, номер стандартний
1950
 
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
 
 
У вартість базового варіанту програми включено:
  • Проживання в готель 3 ночі, в двомісному номері з вигодами і сніданком (розрахунковий час – до 12.00)
  • Трансфер вокзал-готель-вокзал
  • Ексскурсія у складі групи – бл. 2,5 годин.
У вартість не включено:
  • Вхідні квитки
  • Виїзна екскурсія в другий день - 345 грн/від особи
  • Факультативні програми
По бажанню, Ви можете самостійно вибрати готель, який Вам сподобався, у розділі готелі Львова. Ми з радістю, підготовимо для Вас нову цінову пропозицію.   ЗАМОВИТИ
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине