Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! Свята у Львові » День закоханих

ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!

(12.02-14.02.2018)
  
ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!
  
Запрошуємо відсвяткувати у Львові
день Святого Валентина і побувати в храмі,
де зберігаються мощі Святого Валентина.
   
12.02.(понеділок)
Вас зустріне на вокзалі представник нашої туристичної фірми, проведе Вас до машини і доставить в готель. Поселення в готель (згідно правил готелю).  Після поселення – Ви підете в старовинний центр Львова, де екскурсовод проведе Вам захоплюючу екскурсію, ознайомить із історичними і архітектурними пам'ятниками міста. Площа Ринок – серце старого міста, бере свій початок з 14 ст., де всі 44 будинки і міська Ратуша – пам'ятники архітектури. Італійський дворик*, перлина площі – Латинський собор на будівництво якого знадобилося майже 100 років, каплиця Боїмів і кампіанів – усипальниця багатих міщан, Аптека-музей* – найстаріша із Львівських аптек, Вірменський собор, ансамбль Успенської церкви, Домініканський собор – один із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Бернардинський собор, Королівський і міський Арсенали, Порохова вежа, фрагменти стін.
Вільний час: 
  
ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!

13.02. (вівторок),
Сніданок. Пропонуємо (за доплату) виїзна екскурсія в Кульчиці - Самбір - Лаврів, 175 грн/ос. 
 Кульчиці - екскурсія етнографічним музеєм та смакування кави в кав’ярні Юрія Кульчицького; Самбір - чудове древнє бойківське місто здивує вас ошатною площею Ринок з Ратушею, на яку можна піднятися і оглянути чудові панорами міста та Прикарпаття, костелом Усікновення голови Івана Христителя ХVІ ст., органним залом, в якому відлуння триває 16 секунд, церквою Різдва Богородиці ХVІІІ ст., в якій знаходиться чудотворна ікона Матері Божої та мощі святого Валентина, відвідання музею “Бойківщина”, огляд зоопарку “Білаки”; заїзд в Ваньовичі (обід унікальною стравою «мокрі деруни»); Лаврів - огляд монастиря. Лаврівський Василіянський монастир є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні (1270р.) в ньому найбільш ймовірно похований князь Лев, в честь якого назване місто Львів, набирання джерельної води. Повернення до Львова бл. 20:00.  Вечером можна замовити святкову  вечерю в одному з ресторанів міста.
 
ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! 

14.02.(середа).
Сніданок. Звільнення номерів до 12:00. Ви зможете провести час до від'їзду, здійснюючи прогулянку по старовинному Львову, насолоджуючись відомими львівськими солодощами і кавою в одній із «кав'ярень» або «цукерень», а також спробувати «еліксир богів» в першій в Україні Майстерні шоколаду. А ще можете відвідати Музей пивоваріння, розташований на території відомої Львівської пивоварні, музей-аптеку, органний концерт, а також відомі ресторани: Лівий берег, Криївка, Гасова лямпа, Мазох-кафе....
 
Кожній парі – подарунок! 
 
Рекомендуємо відвідати: музей старовинної зброї «Арсенал», (вх. квитки - 7 грн./дорослий; 5 грн./дит., 30 грн/екскурсовод), музей-аптека (вх. квитки – 8 грн./дорослий; 3 грн./дит. ), Картинна галерея (вх. квитки – 12 грн./дорослий; 6 грн./дит.), Історичний музей і Італійський дворик (вх. квитки – 12 грн./дорослий; 6 грн./дит., екскурсовод – 35 грн), музей пивоваріння (вх. квитки з дегустацією – 20 грн./дорослий).
 
Готель
Вартість програми, грн/від особи
Соната 3*, номер бізнес комфорт
1020
Дністер 4*, номер стандарт
1030
Євроготель 3*, номер стандарт
1130
Жорж 3*, номер стандарт
1230
Дністер 4*, номер класік
1200
 
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
 
 
У вартість базового варіанту програми включено:
  • Проживання в готель 2 ночі, в двомісному номері з вигодами і сніданком (розрахунковий час – до 12.00)
  • Трансфер вокзал-готель-вокзал
  • Пішохідна екскурсія у складі групи – бл. 2,5 годин.
У вартість не включено:
  • Вхідні квитки
  • Виїзна екскурсія в другий день - 175 грн/від особи
  • Факультативні програми
По бажанню, Ви можете самостійно вибрати готель, який Вам сподобався, у розділі готелі Львова. Ми з радістю, підготовимо для Вас нову цінову пропозицію.   ЗАМОВИТИ
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине