Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Гори і море Вся Грузія » Гарантовані тури
Гори і море
Кутаїсі – Зугдіді – Местія – Ушгулі – Батумі – Кутаїсі (14 днів ,13 ночей)
Гори і море
  Для повного перегляду карти маршруту натисніть лівою кнопкою мишки на карту!
 
1 день: Кутаїсі
Прибуття в Кутаїсі. Зустріч з представником фірми. По можливості (в залежності від прильоту) екскурсія в печеру Сатаплія  плато динозаврів з великою кількістю справжніх чітких слідів доісторичних рептилій. Поселення в готель. Нічліг.
   
 
Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
   
2 день: Кутаїсі
Сніданок. Екскурсія по старовинному місту Кутаїсі, якому більше 3 тисяч років. Відвідування монастиря і академії Гелаті (ХІІ в.), заснованих великим грузинським царем Давидом IV Грузинським. Гелатський монастир зберіг велику кількість настінних розписів, які датуються XII-XVIII ст. І тому найпрекраснішим є те, що його фрески і мозаїки повертають минувші дні і нагадують про його творців. Далі екскурсія в кафедральний собор Баграті – зведений 1003 року в Кутаїсі в правління Баграта III як головний собор його царства і освячений на честь Успіння Богородиці. Як і монастир так і академія Гелаті так і собор Баграті внесені в список пам'ятників ЮНЕСКО. Далі екскурсія в монастир здійснення бажань Моцамета. Монастир Моцамета виріс на високому березі річки Ріоні, яка в цьому місці робить крутий вигин. За переказами, тут поховані мученики Давид і Костянтин, що прийняли страшну смерть але не зрадили своєї віри. Зараз у монастирі знаходяться їх мощі. Серед туристів є легенда: варто попросити про що-небудь святих князів, проповзти під ковчегом три рази і прикластися до їх мощів, то бажання здійсниться. Далі екскурсія в печеру Прометея, де згадуємо легенду про Прометея. Згідно легенди він дав вогонь людям і був прикований за це до скелі. Печера розташована в 5 км від Цхалтубо. Була відкрита ще на початку 80-х років ХХ ст. Являється однією із найпривабливіших печер, завдяки різноманіттю підводних рік та пейзажів. Тут представлені практично всі підводні карстові форми: сталактити, сталагміти, гелікитви та ін. Нічліг в готелі в Кутаїсі.

Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
 
3 день: Кутаїсі – Зугдіді – Местія
Сніданок. Переїзд в Зугдіді. Скарбом Зугдіді являється граціозний родовий палац мегрельських князів Дадіані з прекрасним парком. В даний час – це музей з незвичайною історичною колекцією, в т.ч посмертною маскою Наполеона Бонапарта. Найстаріший аристократичний рід князів Дадіані відомий своїми зв'язками з Наполеоном Бонапартом. Зугдідська церква Влахернської Божої Матері - кафедральний храм Грузинської православної церкви в Зугдіді. У храмі зберігаються такі загально християнські цінності – риза і частина пояса Пресвятої Богородиці, мощі Святого Георгія та Святого Іоанна, кисть Святої Марини, і частина губки, з якої випив оцту Ісус Христос, що потрапили в Грузію з Візантії після взяття її турками в 1453 р. По дорозі в Местію милуємося фантастичними видами чотирьох водоcпадів і трьох гірських вершин Кавказу – Ушба, Мазера, Шхельда. Нічліг в готелі в Местії.
   
Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
4 день: Местія – Ушгулі – Местія
Сніданок. Переїзд в Ушгулі. Екскурсія по Ушгулі – сванске село на висоті 2200м над р.м., найвисокогірніше постійне поселення в Європі, внесене в число пам'ятників ЮНЕСКО. Відвідання церкви Ламарії (2300 над р.м.), музея ікон Ушгулі, веж цариці Тамари, етнографічного музею Ушгулі. Переїжджаємо в Местію. Нічліг в готелі в Местії.  
  
5 день: Местія – Кутаїсі
Сніданок. Екскурсія по місту Местія, яке внесене в число пам'ятників ЮНЕСКО. Відвідання історико-етнографічного музею, середньовічної церкви, а також фортифікаційних споруд Местійського району. Переїзд в Кутаїсі. Нічліг в готелі.

Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
 
6 день: Кутаїсі – Батумі
Сніданок. Екскурсія по місту. Батумі – Грузинський Сінгапур, найвідоміший чорноморський курорт Грузії з населення в 120 000 людей Візитна карточка Батумі, улюблене місце місцевих та гостей міста – це Батумська П'яцца, збудована в 2009 р. В 2010 р. прикрасою міста стала нова, 7-метрова рухлива скульптура Кохання. Статуя представляє собою фігури жінки та чоловіка, обертаючись, рухаються назустріч один одному й зливаються воєдино. Екскурсія по місту: танцюючі фонтани (лазерне шоу); площа Аргонавтів із статуєю Медеї. Прогулянка по бульвару.
За додаткову оплату: екскурсія  в фортецю Гоніо Апсар &nadsh; найстаріша фортеця Грузії на кордоні з Туреччиною. Фортеця була збудована в I-II ст.н.е. і служила як цитадель римської,а пізніше візантійської імперії. Загальна довжина фортеці – 900м. висота стін – 5 м, висота кожної із її вісімнадцяти веж – 7м. По бажанню екскурсія в Ботанічний сад, в якому більше 5 тисяч екзотичних рослин, в т.ч. розовий сад, де близько 1200 сортів роз. Поселення в готель. Нічліг.
 
Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
 
7 – 12 день: тижневий відпочинок в Батумі
 • Факультативно: Виїзд в Трабзон (Туреччина)
 • Факультативно: Ботанічний сад
 • Факультативно: Дельфінарій
13 день: Батумі – Кутаїсі
Сніданок. Відпочинок на морі. Пізній виїзд в Кутаїсі. Нічліг.
  
14 день: Кутаїсі
Сніданок. Виліт на Батьківщину.
   
Вартість тура в доларах з ос.
Ціна на 1 ос. в DBL 2 ос. 4 ос. 6 ос. 8 ос. 10 ос. Доплата за одномісне розміщення
Готель 3* 1889 $ 1330 $ 1089 $ 1042 $ 955 $ 380 $
    
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером

  
У вартість включено:
 • Проживання в готелі 3* зі сніданками: 2 ночі в Местії, 7 ночей в Батумі, 4 ночі в Кутаїсі, стандартні двомісні номери;
 • Транспортне обслуговування згідно програми;
 • Обслуговування російськомовного гіда згідно програми;
 • Вхідні квитки: печера Сатаплія, печера Прометея, Палац князів Дадіані.
У вартість не включено:
 • Авіаквитки;
 • Додаткові екскурсії;
 • Послуги не перераховані вище;
 • Особисті витрати.
Додаткові екскурсії (від 6 ос.), включаючи транспорт, гіда і вх. квитки:
  Ціна в дол. від особи
Ботанічний сад в Батумі 49
Екскурсія в Трабзон (Туреччина) 67
Відвідання Дельфінарія, для відпочиваючих в Кобулеті і Урекі 47
Екскурсія в фортецю Гоніо Апсар 53
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине