Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Дводенний релакс-тур: ЗАКАРПАТСЬКІ ПРИГОДИ + PARTY В ЗАКАРПАТТІ

Гарантовані тури / Виїзні екскурсії
Дводенний релакс-тур: ЗАКАРПАТСЬКІ ПРИГОДИ + PARTY В ЗАКАРПАТТІ, 2 дні

13.06, 27.06, 11.07, 25.07, 08.08, 29.08, 12.09, 26.09

 
1 день (субота): Львів – Верхня Грабівниця – Мукачево – Берегово – Берегівський р-н.
виїзд зі Львова (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд карпатського бункера) – Мукачево (обід) – Берегово (купання в новому термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (поселення в садиби сільського зеленого туризму о 19:50, концертно-розважальна програма “Party в Закарпатті”).
     
           
2 день (неділя): Ботар – Велятин – Хуст – Нижнє Селище - Львів
сніданок і виїзд (08:00) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Велятин (купання в термальному басейні) – Хуст (обід і огляд страусиної ферми) – Нижнє Селище (дегустація равликів) – Львів (повернення о 23:30).
 
Вартість програми: 890 грн./дорослий
У вартість входить: 
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
 
Додатково оплачуються:
вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації меду і вина.
 
Вартість вхідних квитків:
  • бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний – 70 грн.; студенти – 50 грн.; школярі – 35 грн.; учасники АТО – 35 грн.; діти дошкільного віку – безкоштовно. 
  • новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.. - дегустація вин: 60 грн./особа, екскурсія без споживання вина 30 грн./особа; 
  • дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний – 130 грн./особа, діти до 14 р. – 100 грн./особа; 
  • термальний басейн у Велятино (2 години): загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери від 60 років– 160 грн., діти зростом до 140см. – 100 грн., діти до 3-х років та учасники АТО – безкоштовно; 
  • страусина ферма у Хусті: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., діти до 12 років – 20 грн.; - дегустація равликів з двома соусами та вином: загальний, пенсійний, студентський - дегустація та екскурсія – 130 грн., дегустація – 100 грн., екскурсія без дегустації – 30 грн.; концертно-розважальна програма “Party в Закарпатті”: 189 грн., учні – 99 грн.     .
Проживання: 
відбувається в затишних садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі. Поселення згідно Ваших побажань.

Харчування:
  • Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок автобуса. 
  • Обід в 1-й день – відбувається у кафе м. Мукачево. Вартість – 85 грн. 
  • Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 90 грн. 
  • Сніданок у 2-й день – у садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн. 
  • Обід в 2-й день – відбувається у кафе м. Хуст. Вартість – 90 грн.
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине