Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Чарівний шарм середньовічного Львова

Гарантовані тури / Тури вихідного дня до Львова
Чарівний шарм середньовічного Львова
 
Чарівний шарм середньовічного Львова Чарівний шарм середньовічного Львова Чарівний шарм середньовічного Львова
 
День 1
Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі з представником Площа Ринок – серце старого міста, бере свій початок з 14 століття, де всі 44 будинки і міська ратуша – пам'ятники архітектури. Італійський дворик, перлина міста – Латинський собор, який будували майже 100 років, каплиця Боїмів і Кампіанів – усипальниця багатих міщан, Вірменський собор, Домініканський собор – один із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Королівський і міський Арсенали, ансамбль Успенської церкви, Аптека-музей – найстаріша із Львівських аптек. Далі, головна вулиця міста – проспект Свободи, архітектурна перлина Львова і один із найрозкішніших в Європі – Театр опери та балету. По бажанню, відвідування Оперного театру, екскурсія (80грн./ос.) або перегляд спектаклю (від 150грн.)
Вечеря в одному із львівських ресторанів:
- Галицка кнайпа «Під Золотою Розою», особливістю якої являється відсутність цін, за кожну страву доведеться торгуватися з офіціантом;
- Кнайпа «Гасова лямпа» у Вірменському кварталі Львова (в 1853 р. у Львові була винайдена гасова лампа);
- Ресторан «Віденська кав'ярня»
- Масонський ресторан ...
 
Чарівний шарм середньовічного Львова Чарівний шарм середньовічного Львова Чарівний шарм середньовічного Львова
 
День 2
Сніданок. Виїзна екскурсія «Замки Золотої підкови»: - за додаткову оплату.
Олеський замок – унікальний пам'ятник архітектури та історії ХIII-XVIII ст. У XIV ст. – могутня давньоруська фортеця. В XV-XVI ст. замок став магнатською резиденцією і в 1620-х рр. був перебудований у дусі прикладного мистецтва XIX ст. У 1620 році в замку народився польський король Ян ІІІ Собєський. Після реставрації 1965-1975 рр. в замку був оснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. В музеї зібрані сотні унікальних творів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х-ХІХ століть. Серед них ікони, портрети, натюрморти, меблі, колекція скульптур. До замку примикає мальовничий парк.
Підгорецький замок – унікальний пам'ятник архітектури пізнього Ренесансу (1635-1640 рр.), який належав польським магнатам Жевуським. До замкового ансамблю входить палац, костел в стилі бароко (1752-1766 рр.), виїзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами. Підгорецький замок сьогодні являється філіалом Львівської галереї мистецтва і знаходиться на стадії реставрації.
Золочівський замок – побудований в 1630-х р., як цитадель з бастіонами. У XVII-XVIII ст. належав польським магнатам Собєским і Радзивіллам. До замкового ансамблю входять пізньо-ренесансний Великий палац і Китайський палац.
Повернення до Львова.
 
Чарівний шарм середньовічного Львова Чарівний шарм середньовічного Львова Чарівний шарм середньовічного Львова
 
День 3
Сніданок. Звільнення номерів.
Автобусна екскурсія "Симфонія в камені": залізничний вокзал, костел святих Ольги і Єлизавети – пам'ятник неоготики, бароковий комплекс греко-католицької церкви – Собор Святого Юра, найстаріші навчальні заклади міста – університет ”Львівська політехніка” і університет ім. І.Франка, архітектурний історико-культурний музей-заповідник “Личаківський цвинтар” і Замкова гора – місце народження міста Львова.
Далі запрошуємо на дегустацію в одну з кав'ярень Львова, де можна спробувати і відчути аромат справжньої кави, створеного для справжніх шанувальників і поціновувачів цього благородного напою. Ви можете відвідати «Копальню кави», де побачите як добувають кавові зерна під землею, готують їх за спеціальними рецептами, а також можна купити для себе справжньої львівської кави.
 
Вартість туру - від 1600 грн. від особи
  
У вартість включено:
- проживання в 2 місному номері з вигодами;
- 2 сніданки;
- 2 екскурсії згідно програми;
- трансфер вокзал-готель.
  
Додатково оплачується:
- вхідні квитки
- екскурсія по замках «Золотої Підкови»;
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине