Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Тбілісоба Вся Грузія » Гарантовані тури
Тбілісоба
  
1 день: Тбілісі
Прибуття в Тбілісі. Зустріч з представником фірми. Поселення в готель. Нічліг.
Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба

2 день: Тбілісі
Сніданок. Екскурсія по столиці Грузії. Столиця Грузії унікальна. Вона стоїть на кількох гірських пагорбах, на які ярусами «заповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі - це красива річка Кура з її мальовничими скелястими берегами, що протікає через все місто. «Старе місто» - історичний центр Тбілісі, знаходиться біля підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Майже всі будівлі Старого Міста - історичні або культурні пам'ятники, тут цілодобово вирує життя, гуляють поодинці або групами туристи, зустрічаються закохані у Вежі з годинником - це кумедна Вежа з'явилася недавно, побудована режисером Театру Ляльок Резо Габріадзе, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують численні сувеніри. В основному це 2-3-х поверхові будинки, складені з каменю і цегли, і мають особливу тбіліську архітектуру, яку відрізняють вузькі вулички, галереї та різьблені дерев'яні балкони. Тбілісі, одна з небагатьох місць в світі, де мирно співіснують поруч у Старому Місті православний храм, католицький собор, синагога і мечеть. В ході екскурсії відвідування, Метехської церкви (V ст.) Фортеці Нарікала (ІV ст.), Собору Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчісхатской базиліки Різдва Діви Марії, найстарішою зі збережених, Собору Святої Трійці, храмового комплексу Собор Святої Трійці - головного кафедрального собору грузинської православної церкви. 
Вільний час.
Є день, особливий день в житті міста Тбілісі, коли на вулиці міста приходить свято Тбілісоба. В святкові дні на вулиці міста виходять всі мешканці Тбілісі і, звичайно, всі гості столиці. Напередодні свята на площі Горгасалі винороби встановлюють спеціальну дерев'яну ємкість "сацнахелі" і віджимають виноград. Тбілісоба стартує в п'ятницю  і триває 3 дні. В цей час місто вкрите димкою від шашликів, практичнона кожному кроці можна спробувати найсмачніші свіжі чурчхели і пеламуші, звідусіль чутно музику шарманки. Оновлені будівлі старих кварталів в святковому стилі служать декораціями до святкових виступів.
В дні свята:
 • По річці Кура будуть курсувати пліт з імпровізованими застіллями;
 • На міському іподромі буде проходити «Парад врожаю»;
 • Концерти народних і сучасних ансамблів;
 • Показові виступи грузинських бойових мистецтв;
 • Театралізовані виступи - картинки старого Тіфліса;
 • Національні спортивні змагання і ігри – скачки, лело, ісіді, цхенбурті;
 • На стародавній площі Ріке створюють імпровізовані села - із різних куточків Грузії. Тут і сванська вежа і осетинська сакля і рачинська ода;
 • На вулицях старого міста оживають полотна Піроманії і Гуднашвілі;
 • На Метехському мості під час святкування Тбілісоба влаштовують виставку ретро машин.
Також Вас чекають виставки – розпродажі виробів народного споживання і виставок  художників. На вулицях міста готуються смачні блюда відомої грузинської кухні. Традиційне грузинське застілля - це не просто їжа, а такий елемент загальної культури великого народу, як і грузинський семиголосий спів, грузинське мистецтво і архітектура. Під час грузинського застілля стіл ломиться від страв, магічна сила вина і потік мудрих і веселих грузинських тостів перетворюють трапезу в прекрасну пісню, що відкриває серця людей.
Нічліг.
 
3 день: Тбілісі - Мцхета - Тбілісі
Далі екскурсія по стародавній столиці Грузії Мцхеті - місто-музей, внесеному до числа пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідування стародавнього храму-монастиря Джварі (VI ст.). На вершині гори, де розташований храм, відкривається фантастичний вид на місце злиття двох річок - Кури і Арагві. Там же, як на долоні, прекрасний вид на стародавню столицю Грузії - Мцхету. Відвідання кафедрального Собору Свєтіцховелі (1010-1029 рр.), в основі якого похована одна з головних християнських святинь хітон Ісуса Христа, один з найважливіших священних артефактів Нового Завіту, який після розп'яття був привезений в Мцхету Еліоз - одним зі свідків його смерті на хресті, а також місце поховання багатьох грузинських царів. Тут же знаходитися частина життєдайного стовпа. Відвідування монастиря Самтавро, де цілий рік росте, квітне і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила і проповідувала свята Ніно - просвітителька, перша проповідниця християнства в Грузії. Офіційне прийняття християнства в Грузії в 324 році пов'язане з ім'ям Святої Ніно за сприяння та участі царя св. Міріана і цариці св. Нани. Саме свята Ніно переконала короля і королеву Міріана і Нану прийняти в Грузії християнство. Усередині знаходяться: чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Міріана і цариці Нани, мощі св. Абібоса Некреского, св. Шіо Мгвімського. Повернення в Тбілісі. Нічліг.
    
  Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба
  
3 день: Тбілісі
Сніданок. Вільний день. Нічліг.
Пропонуємо факультативні екскурсії на вибір.
По 3-денному турe: трансфер в аеропорт, виліт додому.
  
Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба Тбілісоба

4 день: Тбілісі
Сніданок. Вільний день. Нічліг.
Пропонуємо факультативні екскурсії на вибір.
По 4-денному туру: трансфер в аеропорт, виліт додому.
 
5 день: Тбілісі
Сніданок. Трансфер в аеропорт.
 
Вартість тура в дол. з ос.
Тур 3 дні
4 дні 5 днів
Доплата за розміщення в SNGL
Готель Light House Old City / GTM Plaza 3*
203 $
242 $ 280 $
80 $ / 105 $ / 130 $
   
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
  
У вартість включено:
 • Розміщення в готелі 3*: двомісний номер категорії стандарт зі сніданками;
 • Екскурсії по програмі з гідом;
 • Транспортне обслуговування по програмі.
У вартість не включено:
 • Авіапереліт;
 • Обіди, вечері;
 • Особисті витрати.
 
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине