Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Пасха в Грузії Вся Грузія » Гарантовані тури

Великодні свята у Грузії (6 днів, 5 ночей)

06.04 – 11.04.2018
Пасха в Грузії
Для повного перегляду карти маршруту клацніть лівою кнопкою мишки на карту!
 
1 день (06.04): Тбілісі
Прибуття в Тбілісі. Зустріч з представником фірми. Поселення в готель. Привітальна вечеря. Ночівля.

2 день (07.04): Тбілісі

Сніданок. Екскурсія по столиці Грузії. Столиця Грузії унікальна. Вона стоїть на кількох гірських пагорбах, на які ярусами «заповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі - це красива річка Кура з її мальовничими скелястими берегами, що протікає через все місто.

«Старе місто» - історичний центр Тбілісі, знаходиться біля підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Майже всі будівлі Старого Міста - історичні або культурні пам'ятники, тут цілодобово вирує життя, гуляють поодинці або групами туристи, зустрічаються закохані у Вежі з годинником - це кумедна Вежа з'явилася недавно, побудована режисером Театру Ляльок Резо Габріадзе, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують численні сувеніри. В основному це 2-3-х поверхові будинки, складені з каменю і цегли, і мають особливу тбіліську архітектуру, яку відрізняють вузькі вулички, галереї та різьблені дерев'яні балкони.

Тбілісі, одне з небагатьох місць в світі, де мирно співіснують поруч у Старому Місті православний храм, католицький собор, синагога і мечеть. В ході екскурсії відвідування, Метехської церкви (V ст.) Фортеці Нарікала (ІV ст.), Собору Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчісхатской базиліки Різдва Діви Марії, найстарішою зі збережених, Собору Святої Трійці, храмового комплексу Цмінда Самеба - головного кафедрального собору грузинської православної церкви. Прогулка по проспекту Шота Руставелі. Вечірні пейзажі – «місто світла». Ночівля в готелі.

  
Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії
   
3 день (08.04): Тбілісі – Мцхета
Воскресіння Христове. Пасха.

Сніданок. Екскурсія в Новий Єрусалим, по старовинній столиці Грузії Мцхеті – місто-музей, внесений в число пам’ятників світової спадщини ЮНЕСКО. Відвідування стародавнього храму-монастиря Джварі (VI ст.). На вершині гори, де розташований храм, відкривається фантастичний вид на місце злиття двох річок - Кури і Арагві. Там же, як на долоні, прекрасний вид на древню столицю Грузії - Мцхета. Відвідування кафедрального Собору Светіцховелі (1010-1029 рр.), В основі якого похована одна з головних християнських святинь хітон Ісуса Христа, один з найважливіших священних артефактів Нового Завіту, який після розп'яття був привезений в Мцхету Еліоз - одним зі свідків його смерті на хресті, а також місце поховання багатьох грузинських царів. Тут же знаходитися частина життєдайного стовпа. Відвідування монастиря Самтавро, де цілий рік зростає, квітне і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила і проповідувала свята Ніно - просвітитель, перша проповідниця християнства в Грузії. Офіційне прийняття християнства в Грузії в 324 році пов'язано з ім'ям Святої Ніно за сприяння та участі царя св. Міріана і цариці св. Нані. Саме свята Ніно переконала короля і королеву Міріана і Нану прийняти в Грузії християнство. Усередині перебуває чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Меріан і цариці Нані, мощі св. Абібоса Некреского, св. Шио Мгвімского. Повернення в Тбілісі. За бажанням (за додаткову оплату) святкова вечеря. Ночівля.

   
Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії
  
4 день (09.04): Тбілісі

Сніданок. Вільний день. Ночівля.

Пропонуємо факультативні екскурсії на вибір.

 
5 день (10.04): Тбілісі - Ананурі - Гудаурі - Казбегі - 6 день (11.04):  ТбілісіТбілісі

Сніданок. З ранку виїзд з Тбілісі у напрямку Степанцмінда (Казбегі). По дорозі оглянемо мальовничу фортецю Ананурі (XVI в) розташовану над річкою Арагві, а також неймовірної краси Жінвальского Водосховище. Минаючи гірськолижний курорт Гудаурі (2200м.), Приголомшлива поїздка уздовж річки тергите, через хрестовий перевал (2400м) приведе нас в Степанцмінда (Казбегі). Екскурсія по Казбегі: церква пресвятої Трійці Гергети (2170м над рівнем моря). При ясній погоді відкривається приголомшливий, фантасмагоричний вигляд на одну з найвищих вершин Грузії - гору Казбек (5147м). Повернення в Тбілісі. Ночівля.

 

6 день (11.04):  Тбілісі

Сніданок. Вільний час для покупок сувенірів. Трансфер в аеропорт. Повернення додому.

 
Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії Пасха в Грузії
6 день (11.04): Тбілісі 

Сніданок. Вільний час для покупок сувенірів. Трансфер в аеропорт. Повернення додому.

 

Вартість тура в дол. з людини:
Тур
Ціна
Доплата за одном. розміщення
Готель Light House Old City / GTM Plaza 3*
510 $
175 $
Готель Tbilisi Inn / City Avenue 4*
730 $
280 $
 
 
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
 
У вартість входить:
 • Розміщення в готелі 3* або 4* на вибір, стандартні 2-м номера із сніданками;
 • Привітальна вечеря;
 • Транспортне обслуговування по програмі;
 • Екскурсії по програмі з гідом.
У вартість не входить:
 • Авіапереліт;
 • Привітальна вечеря (від 25 дол. з ос.);
 • Додаткове харчування: обіди 10 дол. з ос. і вечері 12 дол. з ос.;
 • Вхідні квитки;
 • Джипи в Казбегі – 8 дол. з ос.;
 • Страхування;
 • Особисті витрати.
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине