Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія » Гарантовані тури
Вся Грузія з Тбілісі
   
Тбілісі – Сігнагі – Бодбе – Телаві – Алаверді – Некресі – Гремі – Цинандалі – Казбегі / Гудаурі – фортеця Ахалцихе – Вардзія – Боржомі – Мцхета – Горі – Уплісцихе – Казбегі – Тбілісі, (7 днів, 6 ночей)
 
Дати заїздів 2018:
03.01
05.01
07.01
09.01...
02.02
04.02
06.02
08.02...
02.03
04.03
06.03
08.03...
01.04
03.04
05.04
07.04...
01.05
03.05
05.05
07.05...
02.06
04.06
06.06
08.06...
02.07
04.07
06.07
08.07...
01.08
03.08
05.08
07.08...
02.09
04.09
06.09
08.09...
02.10
04.10
06.10
08.10...
01.11
03.11
05.11
07.11...
01.12
03.12
05.12
07.12...
Інші дати дивіться ТУТ
 
  
1 день: Тбілісі
Прибуття в Тбілісі. Зустріч з представником фірми. Поселення в готель. Привітальна вечеря на честь приїзду. Нічліг.

2 день: Тбілісі
Сніданок. Екскурсія по столиці Грузії. Столиця Грузії унікальна. Вона стоїть на кількох гірських пагорбах, на які ярусами «заповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі - це красива річка Кура з її мальовничими скелястими берегами, що протікає через все місто. «Старе місто» - історичний центр Тбілісі, знаходиться біля підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Майже всі будівлі Старого Міста - історичні або культурні пам'ятники, тут цілодобово вирує життя, гуляють поодинці або групами туристи, зустрічаються закохані у Вежі з годинником - це кумедна Вежа з'явилася недавно, побудована режисером Театру Ляльок Резо Габріадзе, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують численні сувеніри. В основному це 2-3-х поверхові будинки, складені з каменю і цегли, і мають особливу тбіліську архітектуру, яку відрізняють вузькі вулички, галереї та різьблені дерев'яні балкони. Тбілісі, одна з небагатьох місць в світі, де мирно співіснують поруч у Старому Місті православний храм, католицький собор, синагога і мечеть. В ході екскурсії відвідування, Метехської церкви (V ст.) Фортеці Нарікала (ІV ст.), Собору Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчісхатской базиліки Різдва Діви Марії, найстарішою зі збережених, Собору Святої Трійці, храмового комплексу Собор Святої Трійці - головного кафедрального собору грузинської православної церкви. Нічліг в готелі.
 
Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі
 
3 день: Тбілісі - Бодбе - Сігнагі - Телаві - Некресі - Гремі - Тбілісі
Сніданок. Переїзд в Сігнагі. Відвідування в селі Бодбе монастирського комплексу Святого Георгія і могили святої Ніно, яка принесла християнство в Грузії. Обмивання у водах святого нерукотворного джерела, який зціляємо недужих і нещасних робить щасливими. Переїзд в Кварелі, За бажанням дегустація вин на старовинному винзаводі - «Кіндзмараулі Марані» (за дод.оплату).
Переїзд до Кахетії. Екскурсія по Телаві - головне місто і адміністративний центр Кахетії, музей-фортеця царя Ереклє ІІ (XVIII ст.), який підписав Георгіївський трактат з Російською імперією. Далі відвідування Собору Алаверді (XI ст.), Другого за висотою будівлі (понад 50 м). Екскурсія в Будинок музей Ал. Чавчавадзе в Цинандалі. Продовження екскурсії: Некресі - найстарішого храму Грузії IV століття. Далі екскурсія в царську фортеця Гремі (XVI ст.). Комплекс оточений стіною з вежами і амбразурами. Збереглися залишки таємного підземного ходу, що веде до річки. Тут же знаходитися комплекс Церкви Архангелів (XVI-XVII ст.). Повернення в Тбілісі. Нічліг.
 
Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі
 
4 день: Тбілісі - Вардзія - Боржомі - фортеця Ахалцихе - Тбілісі
Сніданок. З ранку виїзд в Вардзія. Відвідування печерного монастирського комплексу Вардзії (XII-XIII ст.) - 19 ярусного скельного міста. Протягом 900 м уздовж лівого берега Кури в прямовисній стіні гори висічено близько 600 приміщень - церков, каплиць, житлових келій, комор, лазень, скарбницю, бібліотек. Збереглися потаємні ходи, залишки водопроводу і зрошувальної системи. Вардзія - пам'ятник епохи Золотого Століття. У монастирі фортеці жили понад тисячу ченців, а під час нападу ворогів в ньому могли сховатися до 20 тисяч осіб. Повернення в Ахалцихе. Відвідування недавно відреставрованої фортеці Ахалціхе, батьківщину Шарля Азнавура. У комплексі, поряд з православною церквою Святої Марини, розташовані мечеть, католицька церква і монастир сестер бенедектінок, синагога і вірменська церква. Повернення в Тбілісі. Нічліг.
 
5 день: Тбілісі – Мцхета – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
Сніданок. Відвідування стародавнього храму-монастиря Джварі (VI ст.). На вершині гори, де розташований храм, відкривається фантастичний вид на місце злиття двох річок - Кури і Арагві. Там же, як на долоні, прекрасний вид на древню столицю Грузії - Мцхета. Відвідування кафедрального Собору Светіцховелі (1010-1029 рр.), В основі якого похована одна з головних християнських святинь хітон Ісуса Христа, один з найважливіших священних артефактів Нового Завіту, який після розп'яття був привезений в Мцхету Еліоз - одним зі свідків його смерті на хресті, а також місце поховання багатьох грузинських царів. Тут же знаходитися частина життєдайного стовпа. Відвідування монастиря Самтавро, де цілий рік зростає, квітне і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила і проповідувала свята Ніно - просвітитель, перша проповідник християнства в Грузії. Офіційне прийняття християнства в Грузії в 324 році пов'язано з ім'ям Святої Ніно за сприяння та участі царя св. Міріана і цариці св. Нані. Саме свята Ніно переконала короля і королеву Міріана і Нану прийняти в Грузії християнство. Усередині перебуває чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Меріан і цариці Нані, мощі св. Абібоса Некреского, св. Шио Мгвімского .. Екскурсія в стародавнє печерне місто Уплісцихе (I тисячоліття до н.е.), який добудовувався протягом століть і включав в себе більше 700 печер і споруд, в т.ч. винні погреби, пекарні, античний театр, зал прийомів цариці Тамари, що збереглися донині. Далі відвідування музею Сталіна. Музей складається з трьох блоків: самого музею, будинку і особистого з / д вагона Сталіна. Повернення в Тбілісі. Нічліг.
 
Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі
 
6 день: Тбілісі - Ананурі - Гудаурі - Казбегі - Тбілісі
Сніданок. З ранку виїзд з Тбілісі у напрямку Степанцмінда (Казбегі). По дорозі оглянемо мальовничу фортецю Ананурі (XVI в) розташовану над річкою Арагві, а також неймовірної краси Жінвальского Водосховище. Минаючи гірськолижний курорт Гудаурі (2200м.), Приголомшлива поїздка уздовж річки тергите, через хрестовий перевал (2400м) приведе нас в Степанцмінда (Казбегі). Екскурсія по Казбегіцерква пресвятої Трійці Гергети (2170м над рівнем моря). При ясній погоді відкривається приголомшливий, фантасмагоричний вигляд на одну з найвищих вершин Грузії - гору Казбек (5147м). Повернення в Тбілісі. Нічліг.
 
Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі
    
7 день: Тбілісі
Сніданок. Вільний час для покупок сувенірів. Трансфер в аеропорт. Повернення додому.
 
Вартість тура в дол. з людини:
Тур Ціна Доплата за одномісне розміщення
Готель Light House Old City / GTM Plaza 3*
570
140
    
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
    
 У вартість входить:
 • Розміщення в готелі 3*: 6 ночей в Тбілісі (Грузія), стандартні двомісні номера з сніданками;
 • Привітальна вечеря;
 • Транспортне обслуговування по програмі;
 • Екскурсії по програмі з гідом;
У вартість не входить:
 • Авіапереліт;
 • Готелі 4* – по запиту;
 • Додаткове харчування: обіди 10 дол. з ос. і вечері 12 дол. з ос.;
 • Вхідні квитки – 15 дол. з ос.;
 • Джипи в Казбегі – 8 дол. з ос.;
 • Дегустація вина в Грузії – 10 дол. з ос.;
 • Страхування;
 • Особисті витрати.
Сніданок. Екскурсія по столиці Грузії. Столиця Грузії унікальна. Вона стоїть на кількох гірських пагорбах, на які ярусами «заповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі - це красива річка Кура з її мальовничими скелястими берегами, що протікає через все місто. «Старе місто» - історичний центр Тбілісі, знаходиться біля підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Майже всі будівлі Старого Міста - історичні або культурні пам'ятники, тут цілодобово вирує життя, гуляють поодинці або групами туристи, зустрічаються закохані у Вежі з годинником - це кумедна Вежа з'явилася недавно, побудована режисером Театру Ляльок Резо Габріадзе, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують численні сувеніри. В основному це 2-3-х поверхові будинки, складені з каменю і цегли, і мають особливу тбіліську архітектуру, яку відрізняють вузькі вулички, галереї та різьблені дерев'яні балкони. Тбілісі, одна з небагатьох місць в світі, де мирно співіснують поруч у Старому Місті православний храм, католицький собор, синагога і мечеть. В ході екскурсії відвідування, Метехський церкви (V ст.) Фортеці Нарікала (ІV ст.), Собору Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчісхатской базиліки Різдва Діви Марії, найстарішою зі збережених, Собору Святої Трійці, храмового комплексу Собор Святої Трійці - головного кафедрального собору грузинської православної церкви.
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине