Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Послуги екскурсоводів

Туристичні послуги / Екскурсоводи
Екскурсоводи

В Україні в останні роки спостерігається сплеск інтересу до в'їздного туризму.
    
Розробляються програми, будуються кемпінги, готелі і ресторани, друкуються путівники. І все таки в кожній туристичній поїздці, в кожній екскурсії головним залишається людський фактор. Ні один путівник не зможе дати людині те, що може дати талановитий екскурсовод. Людей цікавлять люди, їх життя із середини, атмосфера реального життя, а не картинка з книги.
  
Наші екскурсоводи-професіонали з великим досвідом роботи, хорошою репутацією та особистим шармом.
   
Характер і рівень складності роботи гіда оприділяється цілями екскурсії чи поїздки. Це можуть бути екскурсії ознайомчого плану, тематичні, одноденні і багатоденні та ін. Гіди, які проводять  такого роду екскурсії, всесторонньо грамотні, володіють широким кругозором і хорошою ерудицією. Всі гіди мають відповідне свідоцтво. Крім цього, наші екскурсоводи постійно проходять курси підвищення кваліфікації і майстер-класи. В цьому Ви можете переконатися переглянувши великий вибір екскурсій та програм, що вказані на нашому сайті.
   
Замовивши екскурсію у нас, із представлених на сайті, чи за Вашою індивідуальною програмою, Ви гарантовано отримаєте висококласне професійне обслуговування по більш ніж конкурентним цінам на українській, російській, польській, німецькій, французькій, англійській мовах.
 
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине