Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні Гарантовані тури » Виїзні екскурсії
Кам’янець-Подільський круїз
Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні
 
Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні
           
 
1 день:  Львів – Заліщики –  Чернівці – Кам’янець-Подільський
Виїзд зі Львова (08:00) – Заліщики (огляд панорами Дністровського каньйону) – Чернівці (обід, екскурсія університетом, містом, вечеря) – Кам’янець-Подільський (поселення в готель).
    
Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні
    
2 день: Кам’янець-Подільський – Бакота – Кам’янець-Подільський
Сніданок і виїзд (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по старому місту та фортеці, обід) – Бакота (огляд скельного монастиря) – Кам’янець-Подільський (поселення в готель).
     
Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні Екскурсійний тур: Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота, 3 дні
  
3 день (неділя): Хотин – Кривче – Львів
Виїзд (08:00) – сніданок, круїз по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) – Львів (повернення о 23:00).
 
Вартість програми: 1390 грн./дорослий
       
У вартість входить: 
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання, страхування на час подорожі.
Додатково оплачуються:
вхідні квитки в музеях і харчування.
 
Вартість вхідних квитків:
 • Чернівецький університет (загальний, студентський - 35 грн./особа, учнівський – 15 грн./особа);
 • Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.);
 • Національний парк “Подільські Товтри” (10 грн./особа дорослі, студенти, діти до 14 років – безкоштовно);
 • круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний – 100 грн., діти до 6 років – 75 грн.);
 • Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 40 грн., студенти і учні – 20 грн.);
 • печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.).
Проживання: 
готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).
  
Харчування:
 • Сніданок в 1-й день - можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.
 • Обід в 1-й день відбувається в ресторані “Ватра” міста Чернівці. Пропоноване меню: салат “Шопський”, борщ зі сметаною, маїна з м’ясом театральним (свинна та теляча відбивна з сиром та зеленню), хліб, компот. Вартість 85 грн./особа.
 • Вечеря в 1-й день відбувається в кафе “Централь” міста Чернівці. Пропоноване меню: салат “Овочевий”, картопля по-домашньому з курячої відбивною, круасан з шоколадом, хліб, узвар. Вартість 85 грн./особа.
 • Сніданок в 2-й день відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в кафе “Наша піца”. Меню: млинці з сиром та фруктами, 2 булочки, хліб, сир, масло, чай. Вартість сніданку 85 грн./ос.
 • Обід в 2-й день відбуватиметься в кафе “Наша піца” в Кам'янці-Подільському. Меню: салат "Здоров'я (морква, капуста, огірок, помідор, цибуля, олія), суп з фрикадельками, рис з м’ясом по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 85 грн./ос.
 • Вечеря в 2-й день відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільського.
 • Сніданок в 3-й день відбувається на теплоході в селі Велика Слобідка. Меню: два налисники з сиром, бутерброди з ковбасою, чай. Вартість сніданку 80 грн./ос.
 • Обід в 3-й день відбувається в кафе с. Кривче. Меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар, налисник з сиром. Вартість 75 грн./ос. Альтернативних закладів харчування поруч нема.
 • Вечеря в 3-й день – можна повечеряти під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.
 •  
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине