Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Видатні українці в Грузії (для школярів)

Для дітей / Грузія
Видатні українці в Грузії (програма для школярів)
 
Тбілісі – Мцхета – Уплісцихе – Батумі – Кутаїси – Тбілісі, 6 днів / 5 ночей
 
1 день: Тбілісі
Приліт до Тбілісі. Зустріч з представником фірми. Поселення в готель. Екскурсія по Тбілісі. Столиця Грузії унікальна. Стоїть вона на декількох гірських пагорбах, на котрі ярусами «сповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі – це прекрасна ріка Кура з її мальовничими скелястими берегами, яка протікає через все місто.
«Старе Місто» – історичний центр Тбілісі, знаходиться у підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Практично усі будівлі Старого Міста – історичні чи культурні пам'ятки, тут цілодобово бурлить життя, гуляють поодинці чи групами туристи, зустрічаються закохані біля вежі з годинником – ця кумедна Вежа з'явилася зовсім недавно, побудована режисером Театру Маріонеток Резо Габріадзе, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують багаточисельні сувеніри. В основному це 2-3-и поверхові будинки, складені з каменю і цегли, мають особливу тбіліську архітектуру, котру виокремлюють вузькі вулички, галереї і різні дерев'яні балкони.
Тбілісі одне з небагатьох міст у світі, де мирно інують поряд в Старому Місті православний храм, католицький костел, синагога і мечеть.
Під час екскурсії відвідання Метехської церкви (V ст.), фортеці Нарікала (ІV ст.), подйом на фунікулері – місто на долоні, Собору Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчісхатської базиліки Різдва Діви Марії, найстарішої з тих, що збереглися, Собору Святої Трійці, храмового комплексу Цмінда Самеба – головного кафедрального собору грузинської православної церкви. Привітальна обідовечеря. Ночівля.
 
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
2 день: Tбілісі
Сніданок. Пам'ятні місця пов'язані з українською історією – пам'ятник Т. Шевченку, меморіальна дошка Л. Українці, Перша гімназія, де вчився М. Грушевський, відвідання кімнати–музею.
Відвідання Української школи ім. М.Грушевського. Знайомство з історією освіти школи, зустріч з адміністрацією школи і знайомство зі школярами-ровесниками, що вчаться у цій школі, квіти від вдячних нащадків – до баральєфа великого українського філософа і громадського діяча.
Далі – КВЕСТ гра - діти будуть поділені на групи. Ми подготовимо для кожної групи список об'єктів у старому Тбілісі, котрі їм потрібно віднайти та сфотографуватися на фоні цих об'єктів. Наші гіди і школярі Української школи будуть з дітьми. Та група, котра раніше від усіх знайде та сфотографується біля усіх заданих об'єктів і котра раніше від усіх дійде до кафе – фінішної мети цієї гри – отримає ПРИЗ. А в кафе дітей чекає обідо-вечеря. Ночівля.
 
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
3 день: Tбілісі – Мцхета – Уплісцихе – Батумі
Сніданок. Екскурсія по стародавній столиці Грузії Мцхеті – місто-музей, вписаний до числа пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідання кафедрального Собору Светіцховелі (1010-1029 рр.), в основі якого захоронена одна з головних християнських святинь Хітон Господній, а також місце захоронення багатьох грузинських царів. Тут же знаходиться части життєдайного стовпа. Відвідання монастиря Самтавро, де цілий рік росте, квітне і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила та проповідувала свята Ніно – просвітителька, перша проповідниця християнства в Грузії. Всередині знаходиться чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Меріан і цариці Нані, мощі св. Абібоса Некреського, св. Шіо Мгвімського. Відвідання древнього храму-монастиря Джварі (VI ст.). Далі по дорозі на Батумі екскурсія в древнє печерне місто Уплісцихе (I тисячоліття до н.е.), котре добудовувалося на протязі століть і включало в себе більше 700 печер і споруд, в т.ч. винні погреби, пекарні, античний театр, зали прийомів цариці Тамари, котрі збереглися до цих днів. Приїзд до Батуми. Обідо-вечеря. Розміщення в готелі. Ночівля.
 
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
4 день: Батумі
Сніданок. Екскурсія по місту. Батумі – "Грузинський Сінгапур", найвідоміший чорноморський курорт Грузії з населенням 120 000 осіб. Візитна картка Батумі, улюблене месце містян та гостей міста – Батумська П'яцца, побудована в 2009 р. В 2010 році прикрасою міста стала нова, 7 метрова, рухома скульптура Любові. Статуя являє собою фігури жінки та чоловіка. Вони прагнуть один до одного, на протязі 8-10 хвилин дуже оригінально та красиво рухаються назустріч один одному і зливаються в кінці кінців в одне ціле. Екскурсія по місту: танцуючі фонтани (лазерне шоу); площа Аргонавтів зі статуєю Медеї.
Далі, екскурсія до Ботанічного саду, в котрому більше 5 тисяч екзотичних рослин, в т.ч. трояндовий сад, де біля 1200 сортів троянд. Обідо-вечеря. Ночівля.
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
5 день: Батумі – Кутаїсі – Тбілісі
Сніданок. Переїзд до Тбілісі. По дорозі екскурсія по старовинному місті Кутаїсі, котрому більше 3 тисяч років. Відвідання монастиря і академії Гелаті (XII в.), заснованих великим грузинським царем Давидом IV-Будівничем, котрі вписані до числа пам'яток світової спадщини ЮНЕСКО. Екскурсія до карстової печери Прометея, де згідно легенди Прометей дав вогонь людям і був прикутий за це до скелі. Поселення до готелю в Тбілісі. Прощальна вечеря з національними танцями та піснями. Ночівля.
 
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
6 день: Тбілісі
Сніданок. В залежності від часу вильоту, вільний час. Купівля сувенірів. Трансфер в аеропорт.
 
Вартість туру для групи 12 + 2 безкоштовних в дол. від особи:
готель 3*
готель 4*
520
660

До вартості входить:
  • Проживання в готелі 3 або 4*: 3 ночі в Тбілісі, 2 ночі в Батумі, стандартні двомісні / тримісні номери;
  • Напівпансіон: 5 сніданків і 4 обідовечері, включаючи привітальну вечерю з піснями і танцями;
  • Транспортне обслуговування згідно програми;
  • Обслуговування україномовного гіда-екскурсовода згідно програми;
  • Вхідні квитки;
  • 2 безкоштовних керівника групи.
До вартості не входить:
  • Послуги не перелічені вище;
  • Особисті видатки;
  • Додаткові екскурсії.
 
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине