Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Гарантовані тури » Виїзні екскурсії
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”
   
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”
 
1 день: Львів – Пилипець
виїзд зі Львова (09:00) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, поселення, вільний час, вечеря, вечірня ватра).
 
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”
 
2 день: Келечин – Синевирський перевал - Національний парк “Синевир”  – Сойми – Пилипець
сніданок і виїзд (08:00) – Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) – Синевирський перевал (огляд карпатських панорам) – Національний парк “Синевир” (реабілітаційний центр бурого ведмедя, перехід до озера, обід) – Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян) – Сойми (дегустація унікальної мінеральної води) – Пилипець (повернення в готель, вечеря).
 
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”
 
3 день: Санаторій Карпати – Мукачево – Берегово – Ужгород – Косино – Берегівський р-н
сніданок і виїзд (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в новому термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (садиби сільського туризму, поселення о 19:30, вечеря).
 
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”
 
4 день: Ужгород – Косино – Берегівський р-н
сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом замком та обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (повернення в садиби о 20:30, вечеря).
 
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”
 
5 день: Нижнє Селище – Іза – Нижня Апша – Ділове – Кваси – Поляниця
сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Іза (оленяча ферма) – Нижня Апша (огляд церкви) – Ділове (огляд центру Європи та обід) – Кваси (дегустація живого пива) – Поляниця (поселення в готель о 18:30, Гуцульська забава, вечеря).
 
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”
 
6 день: Верховина – Яворів – Косів – Коломия - Поляниця
сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика та екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”) – Яворів (майстер-клас з ліжникарства) – Косів (обід) – Коломия (огляд музею Писанки та вечеря) – Поляниця (повернення в готель о 21:00).
 
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів” Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”
 
7 день: Буковель – Яремче – Гошів – Бубнище – Львів
сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Гошів (огляд монастиря) – Бубнище (скелі Довбуша) – Львів (повернення о 22:30).
    
Вартість програми: 2 490 грн./дорослий
  
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (6 ночей), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти, дегустації та участь в Гуцульській забаві.
Знижки для дітей:- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 280 грн./особа.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації: - водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти віком 11-16 років – 5 грн., діти віком до 10 років – безкоштовно;- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 100 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 60 грн. в обидві сторони;- реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний – 21 грн, студенти і школярі – 6 грн;- озеро “Синевир”: загальний – 21 грн, студенти і школярі – 6 грн;- Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 50 грн/ос., пенсіонери, студенти - 40 грн/ос., школярі – 25 грн/ос.;- частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі - 70 грн./ос., діти - 35 грн/ос.;- палац Шенборнів: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;- мукачівський замок: загальний - 40 грн., студенти і пенсіонери - 30 грн., учні до 14 років - 20 грн.;- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 180 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 140 грн., діти від 120 до 150 см – 90 грн., діти до 120 см та учасники АТО – безкоштовно;- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн.;- Ужгородський замок: загальний - 35 грн., студентський – 25 грн., учнівський – 15 грн.;- термальний басейн “Косино”: загальний – 315-350 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 40 грн.;- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн., школярі – 15 грн.;- екскурсія та дегустація п’яти сортів пива у Квасах: 80 грн./особа;- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 25 грн., діти – 20 грн.;- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий (12-17 років) - 15 грн/особа, (діти 6-11 років) - 10 грн./особа,;- майстер-клас з ліжникарства: загальний, студентський, пенсійний - 15 грн., учнівський – 10 грн.;- музей писанки: загальний – 25 грн., студентський і пенсійний – 15 грн., учнівський – 10 грн.;- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 105 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 75 грн. в обидві сторони;- Скелі Довбуша: загальний – 3 грн.
Проживання: 1-2 ночі: відбувається в міні-готелях села Пилипець, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.3-4 ночі: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX 5-6 ночі: готель “Villa Morishka” у с. Поляниця (на курорті “Буковель”) номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами в номері. Фото тут http://www.yaremcha.com.ua/morishka.html 
Харчування (орієнтовні ціни): сніданки – 50-55 грн., обіди 85-90 грн., вечері 70-75 грн.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають: - страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;- посвята в гуцули;- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 130 грн.Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн.Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине