Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


8 березня зі смаком шоколаду!

Свята у Львові / 8 Березня
8 БЕРЕЗНЯ ЗІ СМАКОМ ШОКОЛАДУ !
(07.03-09.03.2022)

                   Запрошуємо відсвяткувати у Львові 8 березня, а також відвідати Свято Шоколаду.


8 березня зі смаком шоколаду! 8 березня зі смаком шоколаду! 8 березня зі смаком шоколаду!

День 1-й 
На вокзалі Вас зустріне представник туристичної фірми «ОФІТ-СЕРВІС», проведе Вас до машини і доставить в готель. Поселення в готель (згідно правил готелю). Після поселення – Ви підете в старовинний центр Львова, де екскурсовод проведе Вам захоплюючу екскурсію, ознайомить із історичними і архітектурними пам'ятниками міста. Площа Ринок – серце старого міста, бере свій початок з 14 ст., де всі 44 будинки і міська Ратуша – пам'ятники архітектури. Італійський дворик*, перлина площі – Латинський собор на будівництво якого знадобилося майже 100 років, каплиця Боїмів і кампіанів – усипальниця багатих міщан, Аптека-музей* – найстаріша із Львівських аптек, Вірменський собор, ансамбль Успенської церкви, Домініканський собор – один із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Бернардинський собор, Королівський і міський Арсенали, Порохова вежа, фрагменти стін. 
Вільний час: відвідання Х Національного Свята Шоколаду (08.03-10.03), де у Львівському палаці мистецтв ви поринете в атмосферу «абсолютного шоколаду», вас приємно здивують смак та різноманіття шоколадних солодощів, майстер-класи від найкращих шоколатьє і ви напевне проведете найкращі «шоколадні» вихідні у своєму житті! Величезний Шоколадний Ярмарок. Протягом трьох днів Свята найкращі виробники шоколаду України представлять найсмачнішу свою продукцію. Крім того, кожен гість матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати «шоколадні» сувеніри та дізнатися про шоколад те, чого він ніколи ще не чув.

День 2-й. 
Сніданок. Пропонуємо (за доплату) виїзну екскурсію «Замки Золотої підкови»: Олесько-Підгірці-Золочів. Вартість екскурсії – 345 грн./ос.
Олеський замок – унікальний пам'ятник архітектури та історії ХIII-XVIII ст. У XIV ст. – могутня давньоруська фортеця. В XV-XVI ст. замок став магнатською резиденцією і в 1620-х рр. був перебудований у дусі прикладного мистецтва XIX ст. У 1620 році в замку народився польський король Ян ІІІ Собєський. Після реставрації 1965-1975 рр. в замку був оснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. В музеї зібрані сотні унікальних творів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х-ХІХ століть. Серед них ікони, портрети, натюрморти, меблі, колекція скульптур. До замку примикає мальовничий парк.
Підгорецький замок – унікальний пам'ятник архітектури пізнього Ренесансу (1635-1640 рр.), який належав польським магнатам Жевуським. До замкового ансамблю входить палац, костел в стилі бароко (1752-1766 рр.), виїзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами. Підгорецький замок сьогодні являється філіалом Львівської галереї мистецтва і знаходиться на стадії реставрації.
Золочівський замок – побудований в 1630-х р., як цитадель з бастіонами. У XVII-XVIII ст. належав польським магнатам Собєским і Радзивіллам. До замкового ансамблю входять пізньо-ренесансний Великий палац і Китайський палац.
Повернення до Львова.  
  

8 березня зі смаком шоколаду! 8 березня зі смаком шоколаду! 8 березня зі смаком шоколаду!

День 3-й. 
Після сніданку пропонуємо прогулянку по старовинному Львову, насолоджуючись відомими львівськими солодощами і кавою в одній із «кав'ярень» чи «цукерень», а також спробувати «еліксир богів» в першій в Україні Майстерні шоколаду. А ще можна відвідати музей пивоваріння, розташований на території знаменитої Львівської пивоварні, музей-аптеку, органний концерт, а також знамениті ресторани: Лівий берег, Криївка, Гасова лямпа, Мазох-кафе... И замовити романтичну вечерю в одному із багаточисленних ресторанів міста.  Відвідання свята шоколаду, де можна придбати шоколадні свічки ручної роботи. Спеціально до Свята «Львівська свічкова мануфактура» виготовить свічки, які за формою, кольором та ароматом нагадуватимуть справжній чорний шоколад. А для найбільш допитливих ще й проводитимуть майстер-класи, на яких покажуть і розкажуть як робити свічки.Свічка – це не лише світло!  Також Ви можете відвідати «Вернісаж» – сувенірну «міні-ярмарку», де підберете для своєї «половинки» приємний пам'ятний подарунок. 
Рекомендуємо відвідати:  музей старовинної зброї «Арсенал», (вх. квитки – 30 грн./дорослий;10 грн./дитина, 100 грн/екскурсовод), музей-аптека (вх. квитки – 25 грн./дорослий; 15 грн./дитина ), Картинна галерея (вх. квитки – 30 грн./дорослий; 15 грн./дитина), Історичний музей та Італійський дворик (вх. квитки – 40 грн./дорослий; 15 грн./дитина, екскурсовод – 100 грн), музей пивоваріння (вх. квитки з дегустацією – 105 грн./дорослий), Личаківське кладовище (вх.квитки 40 грн/дор., 30 грн/дит.).  
  

Варіанти розміщення
Вартість програми в грн./від особи
ДНІСТЕР**** номер класичний
2550
ЕВРОГОТЕЛЬ*** номер стандарт
2500
ЖОРЖ*** номер стандарт
2650
СОНАТА*** номер стандарт
2070
ГЕТЬМАН *** номер стандарт
1300

Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером

У вартість базового варіанта програми включено:
  • проживання в готелі 2 ночі, в 2 двомісному номері із зручностями і сніданком (розрахунковий час – до 12 год.)
  • Трансфер: вокзал – готель 
  • Пішохідна екскурсія у складі групи – бл. 2,5 год.
 Додатково оплачується:
  • вхідні квитки
  • факультативні програми
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине